החלום הרטוב של מרתה

החלום הרטוב של מרתה

ישבנו במסעדה, היא סיפרה לי פתאום על החלום הרטוב שהיה לה אתמול בלילה…. "רוצה לשמוע"? היא שואלת אותי ואני מהנהן, בתור החבר הכי טוב של מרתה הייתי שם בכל מצב וגם במצב הזה שבו רצתה לחלוק איתי רגעים של חלום שהיה לה…

"זה חלום על דירות דיסקרטיות משהו מטורף" היא אומרת לי ומספרת על האקס שלה מתקופת התיכון…"אז אתה שומע.. הוא פשוט לקח אותי לאחת מאותן דירות דיסקרטיות, הפשיט אותי וקרע לי את הצורה, ליקק לי את החור של התחת, של הכוס, שיחק לי עם האצבעות בנקודת הגי ויכולתי להרגיש שתוך כדי החלום אני גומרת… פשוט מגיעה לאורגזמה היית מאמין"?

אני מביט בה, לא יודע מה להגיד, מרגיש שהזין שלי עומד להתפוצץ מתוך המכנסיים… היא מחייכת אליי חיוך זימה ומסמנת לי ללכת אחריה. אנחנו ניגשים לשירותים…

היא מכניסה אותי פנימה, אני כבר לא יכול לחכות, היא סוגרת את הדלת ומתכופפת, מתחילה למצוץ לי בלהט גדול ביותר… מוצצת בהנאה, שואבת את הזין ישירות אל תוכה, מלקקת את כולי בתאווה גלויה, כמו נערות ליווי מטריפות.

"את אוהבת למצוץ אה הנה החלום שלך מתגשם" אני אומר לה והיא משתיקה אותי, מתרכזת במציצה, דוחפת את כל הזין שלי לתוך הפה שלה ואני מרגיש שעוד רגע אני מתפוצץ לה בתוך הפה כמו סוכריה קופצת. "

היא מביאה לי ביד עוד קצת, אני מסובב אותה אל הקיר, דוחף לא את הזין ולוחש לה…"רוצה שאזיין אותך חזק"? אני מזיין אותה בדיוק כמו שהיא רוצה וצריכה… "את מרגישה את זה מרגישה אותי"? אני שואל וגומר בתוכה כמו משוגע….

הזקפה שלי משפריצה את כולה לתוך הכוס המתוק הזה שלה כמו אחרי עיסוי בירושלים , הצר הזה, המושלם הזה… היא גונחת בטירוף וכעבור שניות גומרת יחד איתי. כמה שניות שאני בתוכה וזהו, דממה, אנחנו מתלבשים ויוצאים משם לכיוון הבית, מאושרים ביותר, מתרגשים ביותר…. זה בטח יקרה שוב מתישהו, ממש כמו נערת ליווי.