חילופי זוגות עם נערות ליווי באילת

חילופי זוגות עם נערות ליווי באילת

אני בדרך כלל ביישן נורא, אני לא אוהב ללכת למסיבות או מקומות שיש בהם יותר מדי אנשים ובטח שלא חילופי זוגות, אני בעייתי בנושא הזה, אבל כשחבר הגיע ממדינה זרה אני תמיד עומד לרשותו ומוכן להתפשר על הבילויים. למרות שלא הייתי בחילופי זוגות הייתי מוכן לזרום למסיבה של נערות ליווי מדהימות באילת, הוא אהב את זה אז באמת שזרמתי את זה למרות שכל זה כפי שכבר ציינתי היה לי חדש לגמרי.

הגענו לשם לאחר שהשתכנו במלון, הזמינו אותנו למסיבה חשאית באחת מאותן דירות דיסקרטיות באילת. "את האמת יפה כאן יותר מבית מלון " אמר לי החבר שלי ונכנסו לסלון מלא באנשים או יותר נכון גברים ונשים גם יחד. בתחילה נחרדתי אבל החבר שלי הרגיע אותי, אמר לי שאין לי מה לחשוש והכול יהיה בסדר, פשוט שאתן לזה לקרות.

לפני ששמתי בכלל לב התקרבה אליי נערת ליווי שווה ביותר, היא הייתה בדיוק כמו שאהבתי אבל בטח לא הייתי משיג… החבר שלי כבר התביית על מישהי שהייתה באמצע אקט מיני מטורף… כולם התחלפו עם כולם ללא שום בעיה.

בתוך החדר אחד מזיין את השני, בתחילה זה היה לי הלם תרבות אבל החבר שלי ביקש ממני שאזרום וכך היה. לאחר כמה כוסות יין הרגשתי פתאום על גג העולם, הפכתי אותה בדוגי סטייל, ליקקתי את החור של התחת המהמם הזה שלה וחדרתי אליה פנימה, בתנוחה הזאת שכל כך מגרה אותי כשהיא על ארבע… טוטאלית. השדיים שלה נעות מכיוון אחד לאחר ואני אוחז  במותני האהבה שלה ומזיין אותה חזק…

"תגמור מותק תגמור" היא מפרגנת לי ואני מזיין אותה אבל אז רואה מישהי מדהימה שמסמנת לי להתקרב… אני עוזב אותה אבל החבר שלי מאוד מהר תופס את מקומי וממשיך מאיפה שהפסקתי… הולך לאותה נערת ליווי מדהימה שקורצת לי מרחוק וכל מה שאני רוצה זה שתמצוץ לי.. .היא מוצצת לי את הזין בזמן שאני ב69 לוהט מלקק לא את הכוס הרטוב, את החור של התחת המדהים… את כל גופה, משחק עם אצבעותיי בכוס שלה…

היא משפריצה לי את עצמה לפנים… "אני גומרת מותק אתה טוב" היא אומרת לי ולא יכולה להתאפק כך שלפני שגמרתי היא כבר הייתה בשיא שלה וזה עשה לי יותר מהכול גאווה שאני אחלה.. שאני איך אומרים? ועוד איך יודע את העבודה!