מפגשים בסתר עם אימא של חבר שלי

מפגשים בסתר עם אימא של חבר שלי

אימא של חבר שלי הייתה מושלמת, אני לא שוכח את זה, תמיד הייתה לי פנטזיה לגביה, זה גירה אותי בכל פעם מחדש. היא הייתה באמת מסוג הנשים שאי אפשר לשכוח. אישה מדהימה משכמה ומעלה. זוהר חבר שלי לא ידע על הקרש שיש לי עליה. שנים הייתי דלוק עליה אבל לא חשבתי שהתחושות היו אותן תחושות. תמיד הייתה יוצאת מהבוקר ולא חוזרת עד מאוחר, אבל כשהייתי רואה אותה הייתי נתקל בה עם החצאית הצמודה, הרגליים הבלתי נגמרות והתקשיתי להודות שהיא עובדת כחלק מאותן נערות ליווי שאני מפנטז עליהן לא פעם ולא פעמיים.

כן זה היה סיפור מדהים עד שיום אחד בשבת זוהר לא היה בבית, הגעתי אליהם בהפתעה והיא פשוט פיתתה אותי, לא זה לא הייתי מוכן אבל התרגשתי כולי. אני עם נערות ליווי ועוד אימא של חבר? זה שני דברים שהיה קשה לי להכיל אבל זה בהחלט גירה אותי עד טירוף חושים. וואו זה נתן לי את ההרגשה הכי טובה שיש. אימא מדהימה, איך אומרים אימא שכיף לדפוק, היא לקחה אותי בלי לתת יותר מדי הסברים. אמרה לי להיות בשקט.

עלינו לחדר השינה שלה, היא הורידה מעליה את החלוק וכבר יכולתי לראות את השדיים שלה מזדקרים לכבודי. מדהימה, כל דבר במקום שלו למרות שהייתה כבר מבוגרת, היו לה שדיים זקורים וכוס חלק כמו של תינוקת, ממש כמו נערות ליווי שמעניקות פינוקים וכמובן שירותי ליווי באחת מיני דירות דיסקרטיות.

לא יכולתי שלא לגעת בה, שלא ללקק אותה, רציתי בזה בכול מאודי. רק להעביר את הלשון שלי בתוך הכוס שלה. הוא  היה כל כך צר ומזמין הכוס שלה שאין לתאר. זה גירה אותי בטירוף. המשכתי ללקק אותה והיא הסכימה, לא אמרה כן או לא.

פשוט נשכבה על המיטה וליקקתי אותה, הלשון שלי פולשת לכל חלק וחלק בכוס שלה… היא מבקשת שאסתובב אליה ואשכב עליה, אני ממשיך ללקק אותה והיא מחדירה את הזין שלי לתוך הפה שלה, מפנקת אותי כאילו אין מחר. אני מרגיש שעוד רגע אני מתפוצץ, אנחנו פוצחים ב69 פראי כפי שלא חוויתי מזה זמן רב ועוד עם אימא של החבר שלי הייתם מתארים לעצמכם?