סיפורה של נערת ליווי – כשהחלום הופך למציאות

סיפורה של נערת ליווי - כשהחלום הופך למציאות

זה הכול התחיל באותה נערות ליווי מדהימה שנכנסה לחיים שלי כמו רוח סערה, אף פעם לא  אהבתי להתחייב לקשרים רציניים מדי וככה גם הכרתי את אווה, נערה אחת מבין מכלול נערות ליווי שוות במיוחד. אווה הייתה האישה האולטימטיבית, היא לא דרשה פחות מדי ולא יותר מדי. למעשה היא ידעה בדיוק מה גבר צריך, זאת הבנתי לאחר הבילוי המדהים שלי איתה, מה שמוזר שהיה לה יומן אישי כזה.

"רגע אני רוצה לתעד את הרגע הזה" היא אמרה לי וישר כתבה כמה מילים לפני שניגשה אליי, צירפתה אותי בנשיקה לוהטת ושלחה יד לזין שלי, מעמידה אותו מבעד למכנסיים. זה רגיש אותי, כל הגוף הזדקר לי, זה חרמן אותי וכל מה שעבר לי בראש זה איך אני מכניס לה את הזין ומזיין אותה ככה טוב כמו שאני יודע ומכיר.

נערת ליווי מושלמת כזאת, היא לא דיווחה לי שום דבר, פשוט ניגשה לעניין, ירדה על ברכיה והחלה למצוץ לי את הזין בהנאה. "את אוהבת למצוץ אה"? אני שואל אותה והיא מסמנת לי על שמירה על דממה. "שקט" היא חוזרת ואומרת וממשיכה לאכול לי את הזין בהנאה גלויה. כשלפתע היא אומרת לי אני רוצה שתזיין אותי בחדר.. כמו אותן נערות ליווי באילת או נערות ליווי בתל אביב.

אנחנו ניגשים לחדר השינה המפואר שלי, היא מתרשמת, מוציאה מהתיק שלה זוג אזיקים, קושרת אותי למיטה, למרבה הפתעתי גם מתחילה להצליף בי עם שוט. וואו זה קטע אני מהרהר ביני לבין עצמי מה היא הולכת לעשות לי? היא קושרת את עיני במטפחת, מתחילה לנשק אותי מהתנוך ועד מטה… מגיע לפטמות, מכה בי עם השוט ואז מלקקת בהנאה את הפטמה המזדקרת.

שוב היא יורדת לכיוון הביצים ומלקקת אותם, מנשקת את הזין, שלי מחדירה אותו לפיה, עומדת ומכה בעדינות עם השוט על כול כולי.

היא מתיישבת עליי ומזיינת אותי, אני מרגיש את הזין שלי עומד חזק יותר ויותר קורע את כל הגבולות.. "אוח את אחת מאותן נערות ליווי היותר טובות שהייתי איתן אי פעם" אמרתי והיא גמרה איתי יחד כמה וכמה פעמים, הזרע שלי ממלא אותה….

אנחנו נרגעים והדבר הראשון שלה זה ללכת ולרשום ביומן את כל מה שקרה לפני שנייה, החוויה של החיים – סקס במלוא מובן המילה.